Путін вибрав відкриту війну проти України. Трупи перестали рахувати уже давно, а багато хто переживає шок, коли дізнається реальну кількість жертв в Луганській і Донецькій областях.
Про це розповів екс-нардеп і прямий учасник АТО Павло Жебрівський, повідомляючи про реальну ситуацію в зоні військових дій на сході.
«Путіну потрібна вся Україна. Крим і Донбас потребують Одесу, Миколаїв, Херсон, Дніпропетровськ. А ці регіони, в свою чергу – Київ, Полтаву. Внаслідок виникає питання і про загальний кордон з ЄС. Путін хоче знищення України як держави», – розповідає Жебрівський.
«Вражає безпорадність людей, бійців. Говорити про те, що вони готові до зими – не доводиться. Взуття, спальників, одягу необхідного зимового не має, а якщо і є, то це волонтерська допомога. Головна проблема в тому, що немає армії і немає офіцерів. Людині, яка працювала трактористом виграти війну неможливо. Повинна бути кваліфікована, підготовлена армія і бажано її організувати в найближчі півроку», – зазначає він.
На його думку, незважаючи на ефективну протидію українських військ, росіяни б’ються жорстко, а гарматного м’яса Росія ніколи не шкодувала, тому найближчим часом війна не закінчиться.
«Україна повинна вжити заходів щодо встановлення контролю кордону військовими ОБСЄ, бо Путін не зупиниться», – стверджує екс-нардеп.
«Війна припиниться, коли ми навчимося наносити агресору такі втрати, які він вже не зможе легко компенсувати. Які деморалізують агресора. Якщо в Росію прийде 20 тисяч трун, тільки тоді росіяни зрозуміють, що відбувається в реальності», – підсумував Павло Жебрівський.
Нагадаємо, 23 вересня начальник головного слідчого управління СБУ Василь Вовк повідомив, що у полоні терористів на сході країни перебувають близько 700 військовослужбовців Збройних сил України.
