Порошенко надав громадянство колишньому главі МВС Грузії

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Президент України Петро Порошенко дав українське громадянство колишньому міністру внутрішніх справ Грузії Катерині Згуладзе. Про це повідомляється на сайті глави держави.

  «Президент Петро Порошенко підписав указ про прийняття до громадянства України Катерини Згуладзе-Глуксманн, яка претендує на посаду першого заступника міністра внутрішніх справ України», – йдеться в повідомленні.

  Український лідер також зустрівся з Згуладзе, заявивши їй, що розраховує на її допомогу у реформуванні МВС. «Я дуже сподіваюся, що після реформ українські інспектори ДАІ не будуть брати хабарі, як це вдалося зробити в Грузії, ми зможемо налагодити ефективну роботу МРЕВ, зокрема щодо технічних оглядів, забезпечити прозорість роботи внутрішньої безпеки», – додав Порошенко.

  Згуладзе, у свою чергу, пообіцяла «працювати для України, в Україні і за Україну». «Для мене це – не продовження роботи в Грузії. Це – нова країна, новий проект, і це буде українська реформа », – підкреслила вона.

  Згуладзе – не перший іноземний претендент на посаду в уряді України, кому надається громадянство. Раніше український паспорт отримали громадянка США Наталія Яресько, яка очолила Міністерство фінансів України, громадянин Литви Айварас Абромавічюс, що зайняв пост міністра економічного розвитку і торгівлі, громадянин Грузії Олександр Квіташвілі, затверджений на посаді міністра охорони здоров’я, а також колишній комісар ЄС з питань оподаткування Альгірдас Шемет, який став бізнес-омбудсменом.

  (Visited 21 times, 1 visits today)
 • 180x150