Через загострення ситуації в Донецькому аеропорту парламентарі вирішили викликати у ВР главу Міноборони Степана Полторака. Він має пояснити дії військового керівництва держави щодо кризової ситуації у аеропорту Донецька. Про це повідомив нардеп Борислав Береза.
«Викликали міністра оборони на 16.00. Він повинен відзвітувати, які заходи вживаються для порятунку бійців», – зазначив народний обранець.
Він наголосив, що депутати будуть вимагати відставки міністра, якщо той не з’явиться або не надасть пояснень щодо заходів з порятунку українських військових у донецькому аеропорту.
Нагадаємо, терористи «ДНР» висунули ультиматум з вимогою від українських військових покинути позиції в аеропорту Донецька до 17:00 13 січня, інакше російська артилерія і танки знищать новий термінал летовища.
Преса України

