Ярош і Грицак домовилися, що «ПС» зупинить контрабанду в зоні АТО

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Лідер громадського руху та політичної партії «Правий сектор» Дмитро Ярош обговорив з головою СБУ Василем Грицаком взаємодію ДУКу і Служби безпеки України. В ході обговорення було вирішено активніше співпрацювати в тилу і на передовій, а також залучити спеціальні групи бійців «ПС» для протидії контрабанди на лінії зіткнення з окупованим Донбасом.

  Про це лідер «ПС» повідомляє у соцмережі, новину передає «Преса України».

  За словами Яроша, з головою СБУ він зустрівся після поїздки на похорон до побратима Ворона.

  «Їхав з похорону Брата Ворона. У Києві зустрівся з головою СБУ Василем Грицаком. Обговорили всі злободенні питання, погодили активізацію спільних дій Служби і «Правого сектора» у протидії російсько-терористичним військам на фронті, а бандпідпіллю – в тилу. Також вирішили залучити спецгрупи ДУКу боротьбі з незаконним обігом товарів в районі лінії дотику тощо», – повідомляє Ярош.

  Лідер ДУКу підкреслив, що в країні відбувається об’єднання різних сил і все це служить єдиній меті: заради права бути господарями своєї долі на своїй землі».

  «Переконаний, що задумане має всі шанси бути виконаним і ще раз довести численним ворогам України, що українці єдині в своєму прагненні бути господарями своєї долі на своїй землі. Слава Україні!», – зазначає він.

   

  (Visited 14 times, 1 visits today)
 • 180x150