На Франківщині депутат сільради забув повідомити про купівлю нового автомобіля

Постановою Тисменицького районного суду Івано-Франківської області депутата однієї із сільських рад району визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією (ч. 2 ст. 172-6 КУпАП), та накладено адміністративне стягнення – 1700 грн штрафу.

Результат пошуку зображень за запитом "На Франківщині депутата сільради оштрафували, бо не повідомив про новий автомобіль"

Про це інформує СТИК з посиланням на пресслужбу прокуратури Івано-Франківської області.

Участь у розгляді справи забезпечено працівниками прокуратури.Встановлено, що депутат у порушення вимог ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції» не повідомив Національне агентство з питань запобігання корупції про суттєві зміни в майновому стані, а саме про придбання минулого року автомобіля вартістю понад 600 тис. грн.Рішення суду на даний час не набрало законної сили.