НАЗК викликає для пояснень п’ять посадовців

НАЗК запрошує 5 осіб для надання пояснень за ознаками можливих адмінправопорушень.

Про це повідомляє СТИК з посиланням на пресслужбу агентства.

«Національне агентство з питань запобігання корупції запрошує п’ять осіб для надання пояснень та у разі наявності підстав – складення протоколів про адміністративні правопорушення», – йдеться у повідомленні.

Зокрема, за ознаками порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів:

Валентина Шліхту, виконуючого обов’язки директора державного підприємства «Укрхімтрансаміак», 30 вересня або 01 жовтня протягом робочого дня;

Юлію Максимчук, депутата Богуславської міської ради, 01 жовтня з 10.00 до 12.00;

Ольгу Дєрябіну, директора Бериславського закладу загальної середньої освіти № 3 Бериславської районної ради Херсонської області, 02 жовтня о 10.00;

за ознаками порушення обмеження щодо сумісництва та суміщення:

Анатолія Гатунка, заступника начальника відділу капітального будівництва та технічного нагляду управління матеріально-технічного забезпечення Департаменту інформаційних технологій, документального та матеріально-технічного забезпечення Генеральної прокуратури України, 01 жовтня з 10.00 до 12.00;
з підстав невиконання законних вимог Національного агентства:

Валентина Кухарика, начальника Головного територіального управління юстиції у Волинській області, 10 жовтня з 09.00 до 11.00.
«Ці особи запрошені офіційним листом Національного агентства за тиждень до оприлюднення на офіційному вебсайті», – додали у НАЗК.

У відомстві також відзначили, що неявка посадової особи не є перешкодою для здійснення подальших можливих заходів відповідно до вимог законодавства України про адміністративні правопорушення.