Труба і Зеленський прокоментували затримання соратника директора ДБР за підозрою у вимаганні $150 тисяч хабара

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Національне антикорупційне бюро затримало близького соратника директора ДБР Романа Труби, колишнього начальника Головного слідчого управління Генпрокуратури Ігоря Щербину. Його підозрюють у вимаганні 150 тисяч доларів хабаря за закриття справи Держбюро розслідувань.

  Результат пошуку зображень за запитом "Труба і Зеленський прокоментували затримання соратника директора ДБР за підозрою у вимаганні $150 тисяч хабаря"

  Про це повідомляє СТИК з посиланням на пресслужбу НАБУ.

  Зі Щербиною детективи НАБУ затримали підприємця у сфері будівництва. Їх затримали після передачі першої частини хабаря — 75 тисяч доларів.

  Слідство встановило, що колишній посадовець ГПУ за посередництва підприємця у сфері будівництва вимагав від однієї зі столичних компаній-забудовниць хабар у розмірі 150 тисяч доларів нібито для подальшої передачі керівнику одного з правоохоронних органів. За даними видання НВ, йдеться про можливу причетність до цього злочину глави Держбюро розслідувань Романа Труби.

  В обмін на гроші Щербина начебто мав забезпечити закриття кримінального провадження, яке розслідується територіальним управлінням ДБР щодо дій згаданої компанії-забудовниці.

  Наразі вирішується питання про повідомлення затриманим про підозру у можливому шахрайстві та пособництві у наданні неправомірної вигоди керівнику одного з правоохоронних органів

  Глава ДБР Труба вже прокоментував інформацію про затримання його соратника. Він наголосив, що на керівництво ДБР та слідчих «неможливо впливати ні за гроші, ні за будь-які інші ресурси». 

  «Якби мені стало це відомо, то я би першим написав заяву про злочин», — додав Труба.

  Глава ДБР також зазначив, що до нього поки ніхто не звертався, але він «повністю відкритий до роботи зі слідством».

  Зеленський також відреагував на затримання Щербини й заявив про необхідність перезавантажити керівництво ДБР.

  Ігор Щербина був начальником Головного слідчого управління ГПУ у 2014–2015 роках. У той період Труба був його заступником в управлінні ГПУ і працював під керівництвом Щербини. Більше про:

  (Visited 39 times, 1 visits today)
 • 180x150