Суд визнав главу НАБУ винним. Ситник повинен піти з посади

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У п’ятницю, 13 грудня, Рівненський апеляційний суд не задовольнив апеляційну скаргу захисту і визнав керівника Національного антикорупційного бюро Артема Ситника винним у справі про його відпочинок в елітних мисливських угіддях господарства “Поліське-Сарни” у Рівненській області.

  Результат пошуку зображень за запитом "Суд визнав главу НАБУ винним. Ситник повинен піти з посади"

  Тепер він повинен бути звільнений від посади голови НАБУ, оскільки потрапляє в реєстр корупціонерів, повідомляє СТИК з посиланням на Вести

  13 грудня Апеляційний суд Рівненської області взявся за розгляд апеляції керівника Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) Артема Ситника. Сам Ситник не з’явився на засідання. Суддя відхилив апеляційну скаргу захисту Ситника. Згідно з нормою закону, тепер він повинен бути звільнений від посади голови НАБУ, оскільки потрапляє в реєстр корупціонерів.

  Раніше Артем Ситник вже зізнавався, що був на відпочинку в угідді 4-5 разів і знаходився в нормальних відносинах з бізнесменом Миколою Надейко. Обвинувачення по справі елітного відпочинку голови Національного антикорупційного бюро (НАБУ) Артема Ситника зазначало, що має докази його оплати Миколою Надейко.

  Голова Національного антикорупційного бюро (НАБУ) вважав, що у справі про його відпочинок в елітних мисливських угіддях господарства “Поліське-Сарни” у Рівненській області відсутній склад злочину, тому її необхідно закрити. Але суд відхилив його апеляцію, чим підтвердив рішення суду першої інстанції, який визнав Ситника винним у скоєнні корупційного діяння – 6 вересня Сарненський суд Рівненщини визнав Ситника винним і присудив йому 3400 гривень штрафу.

  Нагадаємо, що в травні цього року Державне бюро розслідувань (ДБР) відкрило кримінальне провадження стосовно керівника НАБУ Артема Ситника. Його звинуватили в тому, що він безкоштовно відпочивав в елітних мисливських угіддях господарства “Поліське-Сарни” у Рівненській області, а рахунок за нього оплачував його друг, бізнесмен Микола Надейко. Надейко платив не лише за проживання в готелі, але і за їжу і дорогі розваги.

  (Visited 63 times, 1 visits today)
 • 180x150