На Прикарпатті суд оштрафував війта, який взяв два хабарі за день

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Рогатинський районний суд визнав винним сільського голову Верхньої Липиці Володимира Галушку у шахрайстві, підробленні службових документів та зловживанні впливом.

  Результат пошуку зображень за запитом На Прикарпатті суд оштрафував війта, який взяв два хабарі за день

  Слідчі у суді довели, що голова отримав від двох підприємців 5000 і 100 000 гривень за виділення та здачу в оренду землі, пише СТИК з посиланням на Курс.

  Нагадаємо, Володимира Галушку затримали на хабарі 14 березня 2018 р. Взяли війта під час отримання ста тисяч гривень у службовому кабінеті. За ці гроші він обіцяв чоловікові віддати в оренду земельну ділянку сільськогосподарського призначення площею 14 га.

  Кількома годинами до цього у костелі Святого Миколая Галушка отримав від іншого чоловіка 5000 гривень за виділення ділянки 40 соток під кафе.

  Під час затримання Галушці інкримінували ч. 3 ст. 368 КК України – отримання неправомірної вигоди. Покарання – від 8 до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

  З часом кваліфікацію змінили і вже у суді Галушці інкримінували три статті: зловживання впливом, підроблення службових документів та шахрайство.

  У суді Володимир Галушка визнав себе винним і підтвердив два факти отримання грошей. Казав, що кається, засуджує свою поведінку і просив суворо його не карати.

  В результаті суд визнав його винним за трьома статтями та призначив покарання у вигляді 25 500 грн штрафу.

  (Visited 36 times, 1 visits today)
 • 180x150