Затриманого на багатомільйонному хабарі чиновника Кабміну можуть відпустити під заставу

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Печерський районний суд міста Києва за клопотання слідчих Державного бюро розслідувань обрав запобіжний захід начальнику одного із Управлінь Секретаріату Кабінету Міністрів України Ігорю Новосьолу у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави у сумі 1 мільйон 552 гривні.

  Результат пошуку зображень за запитом ЗАТРИМАНОГО НА БАГАТОМІЛЬЙОННОМУ ХАБАРІ ПОСАДОВЦЯ З ЧЕРНІГІВЩИНИ МОЖУТЬ ВІДПУСТИТИ ПІД ЗАСТАВУ

  Про це повідомляє СТИК з посиланням на ДБР.

  Напередодні посадовцю Секретаріату Кабміну повідомлено про підозру у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).

  Нагадаємо, 4 лютого 2020 року слідчі територіального управління ДБР, розташованого у місті Києві, затримали посадовця під час одержання 2 мільйонів гривень неправомірної вигоди від представника суб’єкта підприємницької діяльності. Загальна сума хабара, яку вимагав підозрюваний  – 2,5 мільйони гривень. «Відкат» призначався за підписання актів приймання-передачі виконаних будівельних робіт та відкликання судових позовів до підрядника.

  У разі доведення вини, посадовій особі загрожує позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

  Нагадаємо, Ігор Новосьол родом із Чернігівщини. Його родина має квартиру в Чернігові, житловий будинок і земельну ділянку в Смолині Чернігівського району, земельну ділянку в Іванівці. Раніше обіймав керівні посади на підприємствах Чернігівської області.

  (Visited 40 times, 1 visits today)
 • 180x150