Справу про держзраду та скаргу Януковича на вирок повернули до суду першої інстанції

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Київський апеляційний суд повернув кримінальне провадження разом із апеляційною скаргою колишнього президента Віктора Януковича на вирок у справі про держзраду до Оболонського районного суду міста Києва.

  Сьогодні Київський апеляційний суд повернув кримінальне провадження разом із апеляційною скаргою колишнього президента Віктора Януковича на вирок у справі про держзраду до Оболонського районного суду міста Києва.

  Про це повідомляє пресслужба Київського апеляційного суду, передає СТИК.

  «Постановою колегії суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Київського апеляційного суду від 5 січня 2022 року кримінальне провадження разом із апеляційною скаргою Януковича на вирок Оболонського районного суду міста Києва від 24 січня 2019 року повернуто до Оболонського районного суду міста Києва для виконання вимог. ч. 3 ст. 400 Кримінального процесуального кодексу України», – йдеться у повідомленні.

  Про підозру у державній зраді повідомляли Петру Порошенку, Віктору Януковичу, Анатолію Шарію, Віктору Медведчуку.

  Частина 3 ст. 400 КПК (наслідки подання апеляційної скарги) передбачає, що якщо апеляційна скарга подана обвинуваченим, щодо якого судом винесено вирок за результатами спеціального судового провадження, суд поновлює строк на апеляційне оскарження за умови надання обвинуваченим підтвердження наявності поважних причин та скеровує апеляційну скаргу разом із матеріалами кримінального провадження до суду апеляційної інстанції.

  (Visited 23 times, 1 visits today)
 • 180x150