Група добровольців, жителів с. Ямниця, Тисменицького району, Івано-Франківської області, за підтримки та участі Івано-Франківської Духовної семінарії ім. Священномученика Йосафата, організовує для українських воїнів Святу Вечерю з Вертепом в зоні АТО з 6 по 8 січня 2015 року.
Організатори просять кожного долучитись до цієї акції. Для Святої Вечері необхідно: пшениця, горіхи, ізюм, мак, домашня випічка, плетені дідухи.
Щоб нашим воїнам було тепліше на душі і вони почували себе наче вдома, їм можна підготувати подарунки. Вервиця, образочок, термобілизна, термошкарпетки, рукавиці, шапки, шарфики, рюкзаки, термоси, берці, валянки, прорезинені чоботи, джгути для зупинки кровотечі, військові годинники або все, що бажаєте.
Щоб солдат відчув тепло Вашого серця, запишіть відеозвернення, в якому можуть взяти участь сім’ї, цілі родини, компанії, колективи. В цьому відеозверненні виразіть найщиріші побажання солдату і покажіть в кадрі подарунок.
Подарунки, продукти можна надсилати на "Нову пошту" м. Івано-Франківська, відділення № 6.
А відеозвернення в особистому повідомленні в групах в vk, Facebook.
Жителі Івано-Франківська все вищеперераховане можуть приносити за адресою: Північний бульвар, 1 (вхід між Поштою та магазином «Стиль»).
Також активну участь можна взяти у Вертепі, автором сценарію якого є Валентина Юрків. А координує та допомагає у постановці Вертепу заслужений артист України, театральний режисер та директор Івано-Франківського обласного музично-драматичного театру ім. І.Франка) Ростислав Держипільський.
Із запитаннями звертатися до організатора Романько Христини Романівни за тел. 0503736520.

