Мешканці Івано-Франківська стурбовані, що їхніх дітей виховує тренер з поглядами «Оплоту»

 • 180x150
 • Опубліковано:

  На пошту Стику прийшов лист, в якому мешканці Івано-Франківська висловили глибоке занепокоєння тим, що в одному зі спортивних клубів працює тренер з джиу-джитсу, якого не так давно розкритикували за підтримку «Оплот».

  Тренер спортивного клубу «Тигр» Віталій Стасів під час Євромайдану активно поширював в соцмережах заклики прорегіоналівського, а нині – сепаратистського руху «Оплот», що базувався в місті Харків. Коли це стало причиною публічних обговорень, спортивний клуб начебто відсторонив цього тренера, а сам пан Стасів заявив, що начебто його сторінка була зламана, але весь цей час він не надавав цьому значення.

  Проте, як виявилося, його сторінку ніхто не ламав, а його симпатії до старої влади були добре відомі серед спортсменів джиу-джитсу. По сьогоднішній день Віталій Стасів не відсторонений, а й надалі виховує дітей, що викликає неабияке занепокоєння.

  Що стосується самого СК «Тигр», то деяка частина спортсменів під час Майдану перейшла до інших клубів з джиу-джитсу, а після інциденту з Стасівом клуб змінив свою емблему на більш патріотичну.

  Публікуємо лист в повному обсязі.

  «Може, багато хто вже забув, але під час Майдану неабиякого галасу здійняла одна організація, а саме спортивний клуб «Тигр», тренер якого Віталій Стасів розмістив на своїй сторінці в контакті відео звернення Харківського тітушкінського клубу «Оплот» – клубу, члени якого були причетні до побиття людей в Києві, а зараз з автоматами в руках вбивають наших військових на сході. Ось скріншот сторінки цього тренера:

  На сторінці «Типового Франківська» невідома особа запостила новину, витяг з якої наводимо тут:

  "Українофоб виховує дітей Івано-Франківська"

  Сьогодні, 22 січня 2014 року, о 22.00 тренер дитячого спортивного клубу «Тигр» Віталій Стасів опублікував на своїй сторінці в соціальній мережі vk.com відео сповнене: цинізму, агресії, ненависті і, головне, брехні щодо події останніх днів у Києві та Євромайдану. Сумно і страшно, що саме така людина виховує цінності у дітей Івано-Франківська від 4-х років.
  Бере лють, що це трапилося саме сьогодні, 22 лютого, в день жалоби за загиблими активістами Євромайдану, які віддали власне життя за демократичні цінності та можливість зміни того середньовічного, безжалісного режиму, що зараз панує в нашій країні.
  13 хвилин: безжалісної брехні, образ, звинувачень в бік активістів та революціонерів . 13 хвилин: безкарного блюзнірства над Україною, її громадянами, її цінностіми, правами і свободами.
  І ще нехай, якби такі думки підтримувала літня пані з далекого хутора Камчатки, яка обожнює Кісєльова, з його страшними байками і ще вірить в СРСР-івські блага. Нехай! Бувають же люди, які не цікавляться правдою і готові вірити всім побрехенькам телевізорів. Та чекайте, 21 століття за вікном! Будучи українцем, розповсюджувати такі матеріали з переконаністю в їх правдивості – це, щонайменше, невігластво та зневага України.
  Я пишу цей пост, в першу чергу, для батьків. Так, не можливо передбачити всі труднощі на шляху дитини. Так, не реально контролювати те, що відбувається в думках всіх людей, які впливають на свідомість дитини. Проте, я вважаю (і це суто моя особиста думка), що саме я як мама несу відповідальність за ті перші 6 років дитинства, які найвпливовіші щодо морального здоров’я, цінностей і структури характеру дитини в майбутньому. Тому мені сумно і прикро, що саме такі люди проводять час з дітьми і несвідомо, ситуативно передають малюкам обмежені, брехливі переконання про світ і стан справ в ньому.»

  Дану новину переглянуло тоді 1215 людей, які залишили 93 коментарі, наприклад:

  «та лише подивитися на те що він підписаний і все стає ясно»
  «я чуть ноутбук не розбила…деградація,темнота»
  «Це просто людина, яка не має жодних моральних цінностей. Це дійсно страшно що така бездушна людина виховує майбутнє покоління адже він виховує собі ж подібних запроданців»
  «Мозок повідбивали йому, або з дитинства без мозгів виросло бидло»
  «як мені соромно,що то гімно мій однофамілець. ГАНЬБА»
  «Тепер буду знати, куди не можна вести свою дитину»
  «Блін знайдіть його і добряче надеріть його брудний брехливий зад. Таким, як він, нема чого ходити цілим і здоровим!!!!!!!»
  «Хлопці, а тут нема представників "дорослого спортивного клубу"? Трішки "поговоріть" з ним, що там одного»
  «Віталій Стасів – брехун! Можу довести!

  Ось ми бачимо на скріншоті два пости: перший про групу підтримки Сашка Костура, який був затриманий Беркутом, інший – з відеом ОПЛОТу. Обидва опубліковані 22 січня.

  У спростуванні від клубу сказано: «…сторінку нашого інструктора було зламано. В період з 22.01.14 до 23.01.14 від імені Віталія Стасіва публікувались сумнівні матеріали, від імені сторінки було здійснено підписку на ряд сторінок та спільнот із неоднозначними тематиками. Після відновлення доступу до сторінки Віталій опублікував пояснення та спростування…». Отже, доступу до сторінки не було. А хто ж тобі публікував про затриманого Беркутом? Невже також провокатори? Надто різносторонні матеріали.

  Зрозуміло, що Клуб захищає своє ім’я, але Клуб – це організація, там багато людей, які не ідентичні. Клуб має свою філософію і позицію, він відстоює їх сміливо!

  Посилання на матеріал у «Типовому Франківську»: https://vk.com/wall-36573302_793250

  Керівництво СК «Тигр» тоді заявляло, що сторінку їхнього тренера зламано, однак не надало жодного підтвердження від техпідтримки соцмережі ВК.

  Сам Віталій Стасів теж прокоментував дану новину: «в період з 22 січня по 23 січня – моя сторінка була зломлена і від мого імені аж до сьогоднішнього дня сиділа невідома мені особа,з ціллю спровокувати діяльность спорт клубу "Тигр", поширення антинародної інформації осуджую!». Злам сторінки підтвердило і керівництво клубу, однак не надало жодних доказів (наприклад інформації від техпідтримки в контакті).

  Керівництво клубу також написало в «Типовому Франківську», цитату з якої наводимо:

  «у відповідності з Статутом ГО Івано-Франківська обласна організація «Спорт Клуб «Тигр», більшістю голосів вирішила:

  1. Звільнити В. Стасіва з посади інструктора»

  Здавалося б, ситуація вирішена, людину, яка кинула тінь на нашу Франківську громаду, звільнено і все налагодилось. От тільки не все так просто. Виявляється, Віталій Стасів видалив УСЮ інформацію на своєму акаунті (очевидно, для того, щоб приховати усю свою діяльність і свої уподобання, за якими можна було б побудувати логічний ланцюг, що вів до публікації того відео від Оплота) і спокійнісінько працює далі тренером у спортивному клубі «Тигр». І не просто працює тренером, а тренером дитячим.

  Якось це нагадує ситуацію з розстрілами на Майдані і слідство, яке досі нікого не притягнуло до відповідальності. Є люди, яким вигідно, щоб ішов час, щоб певні події забувалися. Те, що пан Стасів досі працює, говорить лише про одне: комусь вигідно, аби все забулося, хтось пливе за течією і не бере на себе жодної відповідальності.

  Значить, заяви керівництва клубу про звільнення пана Стасіва були не чим іншим, як замилюванням очей і ніхто нікого звільняти не збирався. Це говорить лише про те, що керівництво клубу поділяє позицію свого тренера. Зате в клубі мовчать про те, що клуб по факту розколовся після тих подій: його ряди покинули тренери і спортсмени, які брали активну участь у Революції Гідності.

  Ось так от: пан Коцаба спонукає бойкотувати мобілізацію, а пан Стасів, який підтримав Оплот, спокійно виховує дітей франківчан. І тепер дивуйся з того, що нас тут мало не п’ятою колоною називають…

  Дивно, що пан Коцаба ще не тренується в пана Стасіва у спортивному клубі «Тигр», вони могли б знайшти багато спільного»

   

  (Visited 555 times, 1 visits today)
 • 180x150