На кордоні «ЛНР» і Росії з’явилися українські митники

Неймовірно, але, схоже, керівництво Російської Федерації починає потроху «зливати» підтримувані нею терористичні утворення на Сході України – донецьку та луганську «народні республіки», так як на «кордоні» між цими «державними утвореннями» і Росією починають з’являтися українські митники.

Про таку новину повідомляє «Преса України» з посиланням на терористичні групи в соціальних мережах.

Саме в одній з них і з’явилася інформація від одного луганського терориста, який розповів про присутність представників української митниці на прикордонному переході Ізварине, що в Луганській області.

Поки, як повідомляє бойовик «лнр», українські митники знаходяться на російській стороні прикордонної застави і базуються на «Старій заставі», яку їм надало російське прикордонне відомство.

Бойовик «лнр» був у шоці, коли побачив, що українські митники з синьо-жовтими прапорами на своїй формі оглядають разом зі своїми російськими колегами абсолютно всі гуманітарні вантажі, які прямують в «новоросію».

Однак, як зазначає бойовик, якісь формальні акти на пропуск або непропуск вантажів вони не складають.

А за твердженням співробітника російської прикордонної служби, українці є «митними спостерігачами».

Будь-яких офіційних заяв від митних служб Росії або України з цього приводу поки зроблено не було.

Зазначимо, що в одному зі своїх недавніх коментарів московський терорист Ігор Гіркін (Стрєлков) повідомляв, що гуманітарний вантаж його «громадської організації «Новоросія» простояв три доби на кордоні Росії і України через огляд українськими і російськими митниками.

Нагадаємо читачам «Преси України», що один з керівників терористичної «луганської народної республіки», перший заступник командуючого так званої «народної міліції лнр» Сергій Козлов сьогодні зажадав від офіційного Києва негайно відпустити на волю двох російських військовослужбовців, які нещодавно були взяті в полон українськими силовиками.

А вимагають негайного звільнення російських військовослужбовців луганські бандити з тієї причини, що затримані росіяни Олександр Александров Євген Єрофєєв є, по словах керівництва луганських бандитів, громадянами «лнр» і членами їхньої «народної міліції». А оскільки затримані «не є громадянами РФ», то згідно з «Мінським домовленостям – 2» вони повинні бути негайно звільнені.

«Згідно з шостим пунктом підписаних українським президентом мінських домовленостей і щоб уникнути ескалації ситуації в регіоні, вимагаємо негайного повернення наших товаришів Олександра Александрова та Євгена Єрофєєва», – розповів російським журналістам «перший заступник командувача» так званої «народної міліції лнр» Сергій Козлов.