У Франківську відкрили та освятили пам’ятну дошку Володимиру Чав’яку-“Чорноті”

В Івано-Франківську сьогодні, 13 грудня, у річницю смерті, відкрили та освятили пам’ятну дошку Володимиру Чав’яку-“Чорноті” на однойменній вулиці.

Іванофранківці, представники цивільного корпусу “АЗОВ”, представники Конгресу українських націоналістів та духовенства прийшли, щоб згадати про Курінного Чорноту та віддати йому шану.

Так, міський голова Руслана Марцінківа зазначив, що в місті й надалі будуть вшановувати героїчні постаті,пише "Галицький кореспондент".

Курінний Володимир Чав’як – борець за незалежність держави. За виявлені у боях мужність та героїзм, вміле керівництво бойовими відділами Володимир Чав’як одержав Бронзовий Хрест Бойової Заслуги від Крайового Командира УПА-Захід та Срібний Хрест Бойової Заслуги ІІ-го класу від Головного Командира УПА.

 \