Про це головний комунальник Івано-Франківська Михайло Смушак повідомив під час сьогоднішньої оперативної наради у міськвиконкомі.
За словами директора департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою, КП "Івано-Франківськміськсвітло" займається виготовленням проекту встановлення зовнішнього освітлення на так званому «німецькому» озері, що в мікрорайоні Пасічна. Після цього комунальники планують взятися за облагородження території та облаштування повноцінної відпочинкової зони.
Директор КП «Центр розвитку та рекреації» Руслана Василюк, на балансі якого перебуває ця рекреаційна зона, додала, що поки зроблено мінімальні роботи: встановлено 5 нових лавок та смітники.
Нагадаємо, у Франківську на капітальний ремонт парків і скверів виділили 5 мільйонів 600 тисяч гривень

