На Івано-Франківщині СБУ виявила склад з елітною марихуаною (фото)

Співробітники Служби безпеки України спільно з поліцією вилучили майже п’ятнадцять кілограмів канабісу в одному з сіл Косівського району Івано-Франківщини.

Правоохоронці виявили склад з марихуаною у рамках кримінального провадження, відкритого стосовно учасників наркоугруповання, що займалося вирощуванням та збутом наркотичних речовин в Івано-Франківській області та сусідніх регіонах.

Наркоділки організували схованку у промисловому приміщенні непрацюючого підприємства у центрі села. Співробітники спецслужби виявили у будівлі необроблену наркосировину та пакунки з фасованим для продажу елітним канабісом. Вартість вилученої марихуани за цінами "чорного ринку" становить понад триста тисяч гривень, інформує прес-центр СБ України.

Організатору наркобізнесу та двом його спільникам раніше вже повідомлено про підозру у скоєнні злочинів, передбачених статтями 263, 307, 317 і 310 Кримінального кодексу України та обрано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою. 

Триває досудове слідство.