В Івано-Франківську вперше офіційно зареєстрували ДТП велосипедиста і пішохода.
Намагаючись дістатися на протилежний тротуар, вона забула про безпечність. Та уже через кілька секунд про це пожалкувала, йдеться у сюжеті ТРК “Вежа”.
Це перша офіційно зареєстрована ДТП в Івано-Франківську, в якій від наїзду велосипедиста постраждав пішохід, кажуть у патрульній поліції. Втім, скільки таких траплялося без залучення органів правопорядку – невідомо.
Непроста ситуація на велошляхах у місті спостерігається давно. І провокують її, здебільшого, самі пішоходи. Якщо на автомобільних дорогах вони ще дотримуються правил безпеки, то із двоколісниками тротуар ділять неохоче.
Місцевих “вершників” така ситуація не дивує. До живих “корків” на велошляхах вони намагаються пристосовуватися.
Втім, відчути вседозволеність і спокуситися на швидкість навіть за межами велодоріжок нерідко собі дозволяють і прихильники подорожі з вітерцем. Поруч із такими роверистами, зізнаються містяни, лячно ходити вулицями.
Місцева велосипедна інфраструктура розвивається з кожним днем. Відтак, чимраз більше іванофранківців пересідають на ровери. Аби «примиритися» із перехожими, як виявилось, їм не вистачає лише взаємної поваги. І культури поведінки на дорогах.
