У параді до 9 Травня взяв участь командир “бучанських катів”

Командир “бучанських катів”, полковник Азатбек Омурбеков, який після різанини в Київській області отримав “героя” Росії, взяв участь у параді до 9 Травня в Хабаровську.

Про це повідомили журналісти “Важливих історій”.

Вони зафіксували полковника армії РФ Азатбека Омурбекова під час того, як він віддавав честь, проїжджаючи на танку площею Хабаровська 9 травня.

Відомо, що саме Омурбеков вбивав українців у період тимчасової окупації Київської області 2022 року, а також віддавав накази “вбивати всіх, у кого знайдуть телефони”, та “обстрілювати цивільні машини”. Він командував 64-ю мотострілецькою бригадою.

За інформацією журналістів, один із військових цієї бригади Данило Фролкін зізнався, що під час окупації одного з сіл в Україні вбив мирного жителя. За його словами, Омурбеков бив і принижував солдатів.

“Цьому командуванню намагалися пояснити, що ми більше в наступ не підемо. Омурбеков після цього почав пацанів бити, начебто вони слабаки, нецензурною лайкою їх покривав просто. Одному прикладом по обличчю вдарив, іншому пістолет приставив до лоба, сказав: “Я зараз тебе взагалі застрелю і мені взагалі нічого за це не буде”, – заявив Фролкін.

Ба більше, Омурбеков весь період окупації “просидів у підвалі школи”, де був штаб, а також брехав командуванню про успіхи бригади.