Українську арбітриню викликали на допит до Нацполіції через договірні матчі

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Олександра Ардашева, яка нещодавно працювала у бригаді Катерини Монзуль, проходить по відомій справі Владислава Дороша, пише СТИК з посиланням на ПРОФУТБОЛ Digital. 

  Владислав Дорош, який був головним арбітром на матчах «Волинь» – «Миколаїв», «Миколаїв» – «Гірник-Спорт» та «Волинь» – «Полтава» в сезоні 2017/2018, знаходиться під слідством. Названі поєдинки проходять як «підозрілі». На одному з матчів помічницею Дороша працювала саме Ардашева. Повідомляється, що це вже другий допит для арбітрині.

  Дороша обвинувачують в отриманні хабарів. Також він підозрюється в перерозподілі коштів між усіма учасниками корупційних схем. У справі всього проходять 12 фігурантів. За свідченнями одного з них, Ардашева отримала 8 тис. гривень після матчу «Волинь» – «Полтава». Поки що невідомо, чи приймали участь в схемі букмекери. Та навряд чи ліцензійні БК України з високим рейтингом та хорошою репутацією стали б брати участь в сумнівних авантюрах. 

  Як відомо, нещодавно Олександра працювала в команді з найкращою українською арбітринею Катериною Монзуль. Вони обслуговували матч «Сан-Марино» – «Гібралтар». Це була перша жіноча бригада в історії Ліги націй. Але останнім часом в матчах з Монзуль Олександра не працювала. Тепер відомо, чому саме.

  (Visited 80 times, 2 visits today)
 • 180x150