Які партії підтримала Івано-Франківщина на виборах у Раду (інфорграфіка)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Цілу ніч на 22 липня в Україні тривав підрахунок результатів позачергових виборів до Верховної Ради України.

  Станом на 7:30 ранку на сайті ЦВК оприлюднені лідери на усіх мажоритарних округах Івано-Франківщини. Галка наводить перелік теперішних фаворитів виборів. До слова, у всіх округах серед партій найбільше підтримки у “Слуги Народу”, передає СТИК.

  Зокрема по 83 окрузі, в Івано-Франківську, опрацювали 65% протоколів з дільниць. П’ятірка лідерів на чолі з Оксаною Савчук від “Свободи” виглядає так:

  На 84 окрузі, з центром у Тисмениці, впевнено перемагає юрист Ігор Фріс від “Слуги Народу” (опрацьовано 22,9 % протоколів):

  У 85 окрузі (Калущина і Рогатинщина), перемагає підприємець і управлінець Едуард Прощук від “Слуги Народу”, котрий обійшов діючого нардепа Віктора Шевченка і чинного міністра енергетики Ігоря Насалика (28,3% протоколів опрацьовано):

  У 86 окрузі наразі найкволіше опрацьовують протоколи – лише 12,23%. Наразі тут лідерство утримує нардеп Анатолій Дирів, однак на окрузі подейкують, що фінальна перемога буде за лісівником Олександром Матусевичем від “Слуги Народу”:

  87 округ (Яремчанська міська рада та Надвірнянський район) – після опрацювання 38% протоколів впевнене лідерство у мера Надвірни Зіновія Андрійовича.

  На “коломийсько-городенківському” 88 окрузі за ніч опрацювали 47% протоколів. Тут лідер – народний депутат Андрій Іванчук, котрий майже вдвічі перемагає “Слугу Народу” Андрія Шевченка.

  Невизначений одноосібний лідер на “косівському” 89 окрузі. Тут після опрацювання 24% протоколів п’ятивідсоткову перевагу над нардепом Юрієм Солов’єм має маловідомий загалу фермер Володимир Тимофійчук зі “Слуги Народу”.

  (Visited 212 times, 1 visits today)
 • 180x150