На Прикарпатті скасували тендер на ремонт дороги вартістю понад 500 мільйонів гривень

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області скасувала тендер на поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-09-09 Снятин-Косів-Старі Кути (на ділянці км 0+000- км 39+521).

  Тендерний комітет скасував закупівлю «у зв’язку зі скороченням видатків на закупівлю послуг з поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Т-09-09 Снятин – Косів – Старі Кути на ділянці км 0+000 – км 39+521 по причині закінчення бюджетного періоду 2018 року та відсутністю бюджетних призначень на здійснення закупівлі даних послуг у 2019 році», пише СТИК з посиланням на газету Галичина.

  Зазначимо, що у тендері з очікуваною вартістю 502 мільйона гривень брало участь п’ять учасників. Зокрема, білоруський учасник подав скаргу в АМКУ через «дискримінаційні умови тендерної документації». Однак, АМКУ цю скаргу відхилив.

  Підписуйтесь на наш канал в Telegram

  Як ми раніше повідомляли, прокуратура Івано-Франківської області здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом розтрати посадовими особами Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області бюджетних коштів в особливо великих розмірах, виділених на проведення поточного середнього ремонту автомобільної дороги Н-10 «Стрий-Мамалига».

  Досудовим розслідуванням установлено завищення у два рази ціни на окремі матеріальні ресурси, використані при виконанні вищевказаних робіт (надання послуг), що призвело до завдання збитків державному бюджету на суму понад 105 млн грн.

  У кримінальному провадженні одному з керівників Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області вручено повідомлення про підозру за ч. 5 ст. 191 КК України.

  (Visited 90 times, 1 visits today)
 • 180x150