Двом івано-франківським школярам пощастило вивести на поле португальських футболістів

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Двоє івано-франківських школярів не просто побували у Львові на матчі Євро-2012. Їм пощастило вивести на поле футболістів португальської збірної. Станіслав і Ярема Стецевичі – брати.

  Розповіді та малюнки про відпочинок їхньої родини визнали одними з найкращих в Україні. На творчий конкурс, який організував спонсор Євро-2012, писали за наполяганням батька і обоє стали переможцями.

  Неймовірні враження на все життя від історичної футбольної події привезли хлопці додому. 8-річний Ярема і 10-річний Станіслав не приховують емоцій – вони стояли поруч з Криштіану Роналду.

  Кожен хлопчина мріяв вивести на поле всесвітньо відомого Криштіану Роналду. І незважаючи на те, що івано-франківським хлопчакам цього не довелося зробити, вони щасливі. "Своїм" футболістам – а це Пепе та Рауль Мейремиш – Ярик і Стас просто побажали успіху. Розмовляти з футбольними зірками заборонено, аби їх не відволікати. Втім, хлопчики впевнені, вони сподобалися португальцям і без перебою розповідають свої історії.

  Мама братів Ірина показує фото. На світлинах – її синочки стоять поруч з португальськими футболістами на "Львів-арені". Аби зробити знімки, пробиралася крізь численних уболівальників. Проте це того коштувало.

  Ярик і Стас стали одними із майже трьохсот українських дітлахів, яким пощастило побувати на футбольних полях Єврочемпіонату. Втім, і удома в них є своє поле і своя футбольна команда.

  Галина Гордашко, Сергій Шваюк, Новини на Вежі 

  (Visited 20 times, 1 visits today)
 • 180x150