Новий сезон «Говерла» розпочала з перемоги

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Уже в стартовому турі чемпіонату Суперліги «Говерла» та львівська «Політехніка-Галичина» подарували своїм уболівальникам яскраве дербі, яке завершилося перемогою івано-франківської команди з рахунком 79-76. Потужно проведена друга половина зустрічі, тон у якій задавали новачки «ведмедів» Юджин Лоуренс і Кінделл Дайкс, принесла господарям першу перемогу.

  Хоча після першої половини, виграної командою гостей, у складі якої вирізнявся Даррел Мітчелл, а також гравці передньої лінії – Шкурупій, Лі та Вукосавлевич, здавалося, що перед «Говерлою» стоїть непросте завдання. Проте, продемонструвавши після великої перерви по-справжньому запальний баскетбол, підопічні Євгена Мурзіна не лише ліквідували відставання, а й приголомшили суперника куражем і самовідданою боротьбою як у захисті, так і в нападі.

  У підсумку захисник «ведмедів» Юджин Лоуренс відзначився 21 очком, 8 підбираннями та 7 передачами. Кінделл Дайкс записав на свій рахунок 19 очок і 8 підбирань. Тревіс Пітерсон приніс івано-франківській команді 12 очок, Райан Пірсон – 11 очок, а також зібрав 7 відскоків.

  Найрезультативнішим гравцем гостей зі Львова став Даррел Мітчелл, котрий здобув 18 очок і 8 разів асистував партнерам. Владан Вукосавлевич завершив гру із 15 очками та 9 підбираннями в активі. Чудову гру провів Іван Шкурупій (15 очок + 12 підбирань), від якого намагався не відставати Майкл Лі (10 очок + 5 підбирань). 

  (Visited 25 times, 1 visits today)
 • 180x150