У Івано-Франківську, на подвір’ї «Бастіону» хочуть залити ковзанку

 • 180x150
 • Опубліковано:

   На подвір’ї «Бастіону» хочуть залити ковзанку. Така ініціатива дирекції Фортечної галереї. Тут кажуть: ідею запозичили у міста Лева, де упродовж кількох років працює льодова новорічно-різдвяна атракція. У Івано-Франківську втілити задум реально, переконує менеджер «Бастіону» Катерина Чередніченко.
  Насамперед, територія відреставрованої Станіславської фотреці, де може з’явитися ковзанка, сягає 1000 квадратних метрів. До того ж, місцина віддалена від проїжджої частини і малолюдна. Щоправда, проект доволі затратний. Його мінімальна вартість – від 100 тисяч доларів. Відтак, організатори шукають фірми, які б взялися за його реалізацію. Наразі розглядають пропозицію поляків.

  Про задум керівництва «Бастіону» івано-франківська влада знає. Щоправда, голова міськспорткомітету Віталій Матешко наголошує: жодного офіційного звернення до них поки що не надходило. Сумнівається він і в доцільності «бастіонівської» ковзанки.

  Чиновник пропонує альтернативу: залити ковзанку в мікрорайоні «Пасічна» або на території Муніципального фізкультурно-оздоровчого комплексу.

  Між тим шанувальників ковзанярського спорту і фігурного катання чиновники запрошують в Центральний парк відпочинку – на міське озеро. Адже фортечна ковзанка з’явиться лише наступного року.

  Новини на ВЕЖІ

  (Visited 18 times, 1 visits today)
 • 180x150