У Івано-Франківську презентували унікальний костюм для танцюристів

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Просто неба у центрі міста провели перші «Танці на Сотці». Вечірку з ді-джейськими сетами, бармен- та фаєр-шоу присвятили особливій події — презентації світлодіодного костюму. Поки таке вбрання — лише для фахових танцюристів спеціалізованих закладів — пі-джеїв.

  Схожих прикладів, як стверджують його винахідники, чимало. Однак саме такого поєднання світоводного та світодіодного оформлення, яке робить костюм схожим на сяюче мереживо, ще не було.

  Над створенням костюму працювали близько року, розповів його винахідник — фізик Любомир Павлюк. Починали з примітивних варіантів, а після трьох невдалих спроб зупинилися на цьому варіанті — він достатньо легкий та не потребує жодних додаткових джерел енергії.

  Конструкція світлодіодного костюму починається із зачіски, яка також світиться у темряві. Саме під волоссям ретельно приховані технічні секрети. Натомість глядачам демонструють лише безпеку та естетику вбрання.

  Світлодіодний костюм надалі презентуватимуть у нічних клубах міста. Наразі він потребує технічного обслуговування фахівців. Та в перспективі, мріють його винахідники, схоже вбрання запеклі відвідувачі танцполів зможуть експлуатувати самостійно, придбавши у звичайних крамницях. 

  24 канал

  (Visited 45 times, 1 visits today)
 • 180x150